Hastane Taksi Durağı

Hastane Taksi

Bugüne kadar seyahat ettiğiniz taksileri unutun. Kaba, saygısız şoförleri bir kenara itin. Hiç kimse asık bir surat ve konforsuz bir araç ile seyahat etmeyi istemez. Biz de buradan yola çıkarak sizler için Afyon Hastane Taksi’yi hizmetinize sunduk.

Biz; Güleryüz, rahat yolculuk, kısa mesafe uzun mesafe farkı olmayan, klimalı anahtar kelimelerini kendimizi tanıtmak için kullanıyoruz ama siz “bizden biri“ diye tanımlayabilirsiniz.

Önceden taksiye binerken istenen yere götürmesi yeterli görülür iken artık klimasından ABS sine, internet kullanımından, takip sisteminin olup olmadığına, güncel radyo kanallarından günlük gazete imkânlarına ulaşma imkânı sorgulanır oldu.

Hastane Taksi Durağı olarak yolculuk keyfinize günün teknolojik koşullarına uygun bir seyahat imkânını da ekleyerek hizmetinize sunduk. Birçok müşterimizden “ne zaman vardık“ cümlesini sıkça duyar olduk bu günlerde.

Çünkü uzakları sizler için yakın ediyoruz. Afyon’un her semtine her mahallesine gidiyoruz. Kahvede oturan amcaya selam veren de biziz, Afyon Sporun maçında tezahürat eden de. Biz her yerdeyiz. Çünkü size hizmet için yola çıktık.

Hastane Taksi ailesi olarak sizleri de huzurlu seyahat kervanına katmaktan onur duyacağız. Saatin hiçbir önemi yok gece üç, beş; gündüz on iki her zaman emrinizdeyiz. Dilerseniz ilerleyen bir saat için randevu alarak taksi çağırmayı unutmamış olursunuz böylece istenilen zamanda orada olmamızı sağlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz semtin uzaklığı bizim için önemli değil aradığınızda her semte her sokağa geleceğimizden emin olabilirsiniz.

Hastane Taksi Durağı Afyon ilimizin tanıtımı için de önemli bir görev üstlenmektedir. Personelimiz tarihi bilgi açısından gerekli donanıma sahip olup adeta bir rehber gibi ihtiyacınız olduğunda sizlere yardımcı olacaktır. Bizim için gittiğiniz mesafenin hiçbir önemi yok. Taksimetre ile değil memnuniyetiniz ile ilgileniyoruz.

Devlet Hastanesi Taksi Durağı işletmemizin telefon numarasını arayın. Taksimetre tarifelerimiz nasıl, duraklarımız nerede, bizimle ne şekilde irtibat kuracaksınız, uzun mesafe nerelere kadar gidebiliriz? Aklınıza takılan ne kadar soru var ise cevaplayalım.

Devlet Hastanesi Taksi

Araçlarımız hijyen konusunda üzerine düşeni fazlası ile yerine getirmektedir. Bu anlamda her gün içi ve dış temizliği yapılarak temiz bir araç ile seyahat etmeniz sağlanmaktadır. Personelimiz trafik kurallarına uymada azami ihtimamı göstermekte bu konuda en ufak bir taviz bile vermemektedir.

Taksilerimiz bizi aramanız durumunda sizi istediğiniz yerden alacaktır. Ücretlerimiz; kamu otoritelerinin koymuş olduğu kurallara ve standartlara uygun olup Yedi gün yirmi dört saat esasına dayalı taksi hizmeti vermekteyiz.

Güvenli, rahat, keyifli bir yolculuk ve güler yüzlü hizmetimize şahit olmak ister misiniz? Lütfen telefon numaramızı arayarak yerinizi ayırtınız. Afyon Hastane Taksi 7/24 hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir